czapki zimowe

Chcesz znaleźć dla siebie idealną czapkę na nadchodzący, zimowy sezon? Szukasz wyjątkowej czapki na zimę? A może ciekawi cię, jakie modele czapek są akurat w trendach? Sprawdź, co warto nosić tej zimy i jakie modele są naprawdę ponadczasowe!

Spis treści:
1. Dlaczego warto znaleźć idealną czapkę na zimę?
2. Jakie modele czapek są jednocześnie modne i ponadczasowe?
3. W jakie jeszcze modele czapek warto inwestować?

Dlaczego warto znaleźć idealną czapkę na zimę?

Zima to idealna pora roku, żeby zadbać o swój komfort i jednocześnie zainwestować w coś ponadczasowego do swojej szafy. Czapki to te elementy garderoby, które w łatwy sposób wyróżniają się z tłumu, jako ciekawy element stylizacji! Jednocześnie jest tyle dostępnych modeli na rynku, w tak wielu wzorach i kolorach, że każdy może znaleźć najlepszy model dla siebie. Żeby zadbać o odpowiednie ocieplenie, warto wybierać czapki z mieszanką wełny lub bawełny. Nie wiesz, którą wybrać? Sprawdź najlepsze czapki zimowe — ponadczasowe TOP 5!

Jakie modele czapek są jednocześnie modne i ponadczasowe?

Moda ma to do siebie, że co roku akcentuje inne wzory i rodzaje akcesoriów, w tym także czapek. Są jednak takie modele, do których nieustannie powracają trendy, często po to, żeby pobawić się formą takiej odzieży zupełnie w nowy sposób. Najlepszym przykładem tego są ultra modne bucket hats, czyli czapki wędkarza. Przez ostatnie sezony dominowały w modzie letniej i wiosennej, więc w tym roku wychodzą przed szereg zimą, w cieplejszej odsłonie. Przed pierwszymi przymrozkami również cieńsze wersje tej czapki można łączyć z kurtkami zimowymi w ciekawym połączeniu.

Drugim modelem czapek, które wciąż są w modzie, to nieśmiertelne beanies, Ten klasyczny model czapki nieustannie pojawia się na głowach aktorek i modelek, oraz innych celebrytek, przypominając, że klasyka zawsze dobrze się prezentuje. To zdecydowanie najlepsze czapki zimowe i całoroczne. Kolejnym modnym wariantem, nieco odmiennym od czapki beanie, są czapki z pomponem. Figlarne, interesujące i wiecznie modne.

W jakie jeszcze modele czapek warto inwestować?

Jednym z ciekawych, a jednocześnie ponadczasowych trendów, jest zakładanie kapeluszy lub czapek stylizowanych na kapelusze, do zimowych płaszczy. Te klasyczne, eleganckie i ciekawe modele, jak fedory, czy kapelusiki stylizowane na lata 20 wspaniale prezentują się na każdej kobiecie i na każdym mężczyźnie.

Ponadczasową listę TOP 5 kapeluszy zamykają czapki uszatki, czyli hity każdej wyprawy w góry, zwłaszcza w celu uprawiania przeróżnych sportów zimowych. Te czapki są jednocześnie interesujące i po prostu bardzo ciepłe, bo chronią zarówno głowę, jak i uszy przed zimnem. Są stworzone do zakładania na największe mrozy i do różnych kurtek lub płaszczy zimowych.